Sociable Soccer 24, PC ve konsollar için geliyor

Oyun, Apple Arcade’de son birkaç yılda büyük başarı elde etti ve sonunda PC ve konsol oyuncuları, bu yana piyasaya sürülecek en heyecan verici çok oyunculu futbol oyununun heyecanını yakında deneyimleyebilecekler.

SOCIABLE SOCCER 24, PC VE KONSOLLAR İÇİN ÇIKIŞ YAPACAK

Artık Sociable Soccer’ın sahibi ve kreatif direktörü olan Hare, EA Sports FC ve e-futbolun gösterişli ama öngörülebilir simülasyon tarzı oynanışına, saatte 160 kilometrelik cesur heyecan ve olaylarla karşılık vererek kafa kafaya mücadele etmeyi umuyor gegenpressing, bağımlılık yaratan, atari tarzı çevrimiçi ve çevrimdışı çok oyunculu maçlarla ve tek oyuncuların kendilerini içine koyabileceği geniş bir futbol dünyasıyla dengelemeyi umuyor.

SOCIABLE SOCCER NE ZAMAN ÇIKACAK?

Sociable Soccer’ın Steam Erken Erişim sürümünü satın alan tüm oyuncular, Kasım ayında piyasaya sürüldüğünde oyunu ücretsiz olarak alacaklar.

Konsol sürümleri, PC sürümünün hemen ardından gelecek; Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ve Xbox One sürümleri artık sıralanmış ve soyunma odasından çıkıp eşyalarını çalmaya hazırlanıyor. kalabalığın önünde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir